Australia
United Kingdom
Ireland
Sweden
United States

RS200 2002 RS200 Fat Face Racing Circuit

RS 200 Fat Face Racing Circuit

Sail No Helm Crew Club Series Points Series Place NSC - Winter Champs BCYC DRSC HISC TBYC HSC
754 Jonathan Lewis Paula Hall Burghfield SC 5 1 1 1 1 4 2 3
789 Steve Dunn Dottie Cormack Stewartby SC 13 2 2 8 2 6 3 13
728 Ian Pickard Laurie Dunn Bristol Corinthian 15 3 3 6 5 8 1 8
777 Pete Vincent Trudie Danbury Bristol Corinthian 16 4 5 17 6 3 4 4
741 Ollie Holden Sarah Freestone HISC 26 5 16 5 7 9 124 5
535 Simon Gillow Tracey Hill Wembley 39 6 17 11 13 13 5 10
808 Sarah Taylor Claire Upton Brown HISC 45 7 13 20 124 124 6 6
581 Mike Chapman Geraldine Marks Wembley 59 8 24 19 124 14 8 18
706 Martin English Bridget Cook Wembley 61 9 25 29 19 18 12 12
392 Ben Alexander Liz Byde Deben 82 10 28 28 124 17 9 124
732 Sue Antonnelli Jo Lloyd Littleton 82 11 19 26 10 27 124 124
449 Vanda Young Jonathan Jowett Littleton 106 12 37 124 124 45 7 17
383 Paul Goodwin Tracey Williams Draycote 138 13 124 49 124 47 16 26
756 Hamish Calder Severine Rees-Jones   154 14 124 16 4 10 124 124
695 Paul Dorer Ian Robertson Bowmoor 158 15 7 12 124 15 124 124
602 Chris Woodard Linda Woodard Wembley 166 16 12 18 12 124 124 124
651 Charles Roome Sarah Allen HISC 178 17 18 124 124 16 124 20
743 Andi Riley Julie Marsden Stewartby 179 18 124 22 11 22 124 124
623 Luke Shaw Marie kassel Wembley 193 19 26 124 14 29 124 124
669 Mark Carleton Sally Potter BCYC 197 20 124 33 124 21 124 19
814 Nygel Gardner Dora Gardner Burghfield 201 21 124 41 124 124 14 22
443 Andy Griffith Julia Camm Wembley 201 22 32 24 21 124 124 124
514 Hamish Walker Caroline Eyre Royal Navy SA 202 23 23 31 124 24 124 124
426 Anne Vaudry Suzie Creak HISC 210 24 124 35 124 36 124 15
552 Andrew Robertson Emily Haworth Bowmoor 211 25 34 13 124 40 124 124
772 Tom Hewitson Jo Hewitson Royal Northern 251 26 124 124 124 2 124 1
417 Ralph Singleton Sophie Singleton Chew Valley 262 27 11 3 124 124 124 124
787 Harry Roome Helen Toms HISC 262 28 124 124 124 5 124 9
816 Martyn Jones Ben Wright Locks SC 266 29 124 124 124 11 124 7
604 Simon Davis Mary Davis Wembley 270 30 124 4 18 124 124 124
550 Cliff Milliner Bea Wheatcroft Cotswold 272 31 14 10 124 124 124 124
626 Paul Fisk Caroline Fisk RYA 275 32 124 7 124 20 124 124
609 Chris Brann Georgie Wainwright Bristol Corinthian 277 33 8 21 124 124 124 124
264 Chris Jenkins Rachel Jenkins Bristol Corinthian 278 34 15 15 124 124 124 124
744 Carolyn Doherty Jo Wotton Wembley SC 280 35 124 124 124 124 11 21
329 Alex Good Trevor Good Ripon 292 36 29 124 15 124 124 124
457 Alice Allen Kate Baxter Bristol Corinthian 293 37 20 25 124 124 124 124
359 Christian Humphrey Michelle Maynard Bristol Corinthian 307 38 22 37 124 124 124 124
405 Claire Rowbottom Lucy Matthews Locks SC 307 39 124 34 124 25 124 124
391 Matt Davies Melissa HISC 309 40 124 27 124 34 124 124
590 Alan Perry Joanna Haynes Wembley 316 41 35 124 124 33 124 124
648 Chris Reid Tess Reid Bristol Corinthian 317 42 30 39 124 124 124 124
445 Colin Haighton Simon Haighton Hykeham 317 43 38 124 31 124 124 124
358 Steven Sargent Clare Paul Wembley 319 44 39 124 124 32 124 124
387 Dan Perry Camille Parsons Wembley 322 45 31 124 124 43 124 124
420 Simon Howell   Wembley 329 46 36 45 124 124 124 124
520 Mark Littlejohn Sam Littleton Lancing SC 373 47 124 124 124 1 124 124
753 David Giles Fiona Clarke Weir Wood SC 374 48 124 124 124 124 124 2
MW Mason Woodworth Pippa Williams HISC 374 49 124 2 124 124 124 124
790 Mike Saul Sophie Hartley Ripon SC 375 50 124 124 3 124 124 124
579 Steve Restall Katie Restall Downs 376 51 4 124 124 124 124 124
611 A Beston G Russam Bartley 378 52 6 124 124 124 124 124
655 Richard Brown Simon Evans RYA 379 53 124 124 124 7 124 124
725 Alan Gillard Thomas Gillard Sheffield Viking SC 380 54 124 124 8 124 124 124
614 Richard Whiteley Anne Saul Ripon SC 381 55 124 124 9 124 124 124
739 Mr Robertson Helen Rollinson Bowmoor 381 56 124 9 124 124 124 124
469 Sam Memom Geoff Phillips Royal Navy SA 381 57 9 124 124 124 124 124
498 Matt Ambrose Tania Gauder Deben Yacht Club 382 58 124 124 124 124 10 124
622 Gavin Young Hayley Young Cotswold 382 59 10 124 124 124 124 124
773 Phil Sowden Alex Smith Highcliffe SC 383 60 124 124 124 124 124 11
DB Derek Bretherton Sarah Taylor RYA 384 61 124 124 124 12 124 124
1405 John Callaghan Natalie Rogers HISC 385 62 124 124 124 124 13 124
553 Paul Fox Adam Fox Stewartby SC 386 63 124 124 124 124 124 14
632 Colin Staite   Bartley 386 64 124 14 124 124 124 124
409 Nic Rivers Matthew Rivers Leigh on Sea SC 387 65 124 124 124 124 15 124
224 Andy Norman Sam Norman Highcliffe SC 388 66 124 124 124 124 124 16
661 Graeme Henry Shona Redpath St Marys Loch 388 67 124 124 16 124 124 124
766 Ian Smith Nikki Smith Ripon SC 389 68 124 124 17 124 124 124
700 Dave Derby Maria Hunt Bough Beech 391 69 124 124 124 19 124 124
437 Jon Watkins Hannah Watkins Hunts SC 392 70 124 124 20 124 124 124
JN Jane Norris Pippa Williams HISC 393 71 21 124 124 124 124 124
716 Dave Smith Sue Smith Ripon SC 394 72 124 124 22 124 124 124
666 Iain McGregor Olivia McGregor Salcombe 395 73 124 124 124 124 124 23
675 Paul Buckley Sarah Clarke Fishers Green 395 74 124 124 124 23 124 124
710 Andrew Hartley Eve Hartley Ripon SC 395 75 124 124 23 124 124 124
341 Chris Howarth John Teague BCYC 395 76 124 23 124 124 124 124
255 Graham Denny Steve Dawson FOSSC 396 77 124 124 124 124 124 24
544 Katie Masterson Fiona Foulkes St Marys Loch 396 78 124 124 24 124 124 124
225 Cathy Foster Jane Norris Lymington Town SC 397 79 124 124 124 124 124 25
345 Karen Baker Alan Baker Tynemouth 397 80 124 124 25 124 124 124
646   Sally Bullock Itchenor 398 81 124 124 124 26 124 124
723 Evan Dunn Sandy McSekey Loch Lomond 398 82 124 124 26 124 124 124
548 Keith Moody Niki Moody Lymington Town SC 399 83 124 124 124 124 124 27
684 Heather Matthews Lucy Matthews Blithfield SC 399 84 124 124 27 124 124 124
601 Debbie Degge Elan Mercer Bartley 399 85 27 124 124 124 124 124
540 Fiona Pyke Nigel Pyke HISC 400 86 124 124 124 28 124 124
683 Dave Redpath Ana Renz SMLSC 400 87 124 124 28 124 124 124
332 Martin Smith Barbara Haworth ELSC 401 88 124 124 29 124 124 124
484 David Leach Thomas Kenny Itchenor 402 89 124 124 124 30 124 124
310 Peter Craggs Ronnie Carter York Railway Institute 402 90 124 124 30 124 124 124
654 Ann Jackson Jackie Field Burghfield 402 91 124 30 124 124 124 124
MA Matt Adams Pippa Williams HISC 403 92 124 124 124 31 124 124
321 Jonathan Thompson Rosemary Thompson Ripon SC 404 93 124 124 32 124 124 124
557 Alan Tyler Chris Tyler RNSA 404 94 124 32 124 124 124 124
447 Allen Tunnineley Mike Rome Ripon SC 405 95 124 124 33 124 124 124
689 Kirsty McSeveney Sandy McSeveney St Marys Loch 405 96 33 124 124 124 124 124
685 Chris Sutton Heather Sutton Shustoke SC 406 97 124 124 34 124 124 124
588 Jason Romer Marianne Hoskison Littleton SC 407 98 124 124 124 35 124 124
379 Andy Young Sam Young Scaling Dam SC 407 99 124 124 35 124 124 124
586 Paul Willis Jo Hinsley Filey SC 408 100 124 124 36 124 124 124
686 Dave Milner Debbie Reynolds Bradford on Avon 408 101 124 36 124 124 124 124
718 David Patient Debbie Gardener Itchenor 409 102 124 124 124 37 124 124
446 Jonathan Briggs Amy Holland Winsford Flash 409 103 124 124 37 124 124 124
660 James Weatherstone Hilary Weatherstone HISC 410 104 124 124 124 38 124 124
213 Josh Gebhard Judi Gebhard DRSC 410 105 124 124 38 124 124 124
416 Paul Teague Pat Teague BCYC 410 106 124 38 124 124 124 124
800 William Carleton Avril Carleton Cotswold SC 411 107 124 124 124 39 124 124
450 Julie Greenwood David Murphy Scaling Dam SC 411 108 124 124 39 124 124 124
215 Giles Lewis Karen Rhodes Broxbourne SC 412 109 124 124 40 124 124 124
543 Simon Chapman Michael Chapman CVLSC 412 110 124 40 124 124 124 124
722 Chris Fry Al Fry Sheffield Vikings 412 111 40 124 124 124 124 124
768 Simon Hunt Beth Bunning HISC 413 112 124 124 124 41 124 124
480 Ian Brearley Sally Brearley HISC 414 113 124 124 124 42 124 124
464 David Sweet Jackie Sweet CVLSC 414 114 124 42 124 124 124 124
501 Annabell Graeme BCYC 415 115 124 43 124 124 124 124
607 Jim Jackson Mark Howard HISC 416 116 124 124 124 44 124 124
697 Toby Peacock Sarah Peacock CVLSC 416 117 124 44 124 124 124 124
793 Richard Gill Alexander Gill HISC 418 118 124 124 124 46 124 124
551 Adrian Taylor Tracey Taylor HISC 418 119 124 46 124 124 124 124
621 Jerry Gilby John Hibberd BCYC 419 120 124 47 124 124 124 124
763 Michael Cook Jill Cook Bosham 420 121 124 124 124 48 124 124
411 Will Rhodes   BCYC 420 122 124 48 124 124 124 124
RW Rachael Wigmore Charles Roome HISC 496 123 124 124 124 124 124 124

Tue 01 Oct 02 18:54:12
Website Security Test